Sıcak iklimin hakim olduğu bölgelerde en çok tercih edilen hazır çim türü olan Bermuda çim fiyatları

Sıcak hava ve kuraklılığa karşı dayanıklılığı ile ön plana çıkan Bermuda hazır çimleri, ülkemizde özellikle Ege ve Akdeniz bölgelerinde sıkça tercih edilmektedir.

Hazır çim fiyatları bazı değişkenlere göre belirlenmektedir. Hazır çimin serileceği alanın büyüklüğü, çimin serileceği alandaki toprağın yeterliliği, nakliye giderleri gibi etkenler çim fiyatlarını etkilemektedir.

Çimsaş olarak İzmir’in Tire ilçesindeki 400 bin metrekarelik alanda Bermuda çim üretimi de yapmaktayız. Bermuda Tifsport ve ara ekimli hazır çimlerimizi Türkiye’nin her noktasına gönderiyoruz.

Hazır çim fiyatlarında metrekare arttıkça fiyat düşmektedir. Hazır çimin serileceği alanda yeterli toprak yoksa, toprak takviyesi yapılmalıdır. Bu da çim fiyatlarına etki etmektedir.

Hazır çimlerin ağırlığı nedeniyle kargo ile gönderim yapılamamaktadır. Bu nedenle özel olarak nakliyesi yapılır. Nakliye ücreti de hazır çim fiyatlarını etkileyen önemli kalemlerden biridir.

Hazır çim fiyatlarında önemli bir başka eleman da çimin serim işlemidir. Çimin alana uygulanması noktasında profesyonel bir hizmet almak artı bir masraftır.

Bermuda hazır çim fiyatları için en doğru rakamı alabilmek için Çimsaş yetkililerimizle irtibata geçebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here