Çimsaş olarak son yıllarda ülkemizde artan talepler doğrultusunda sürekli büyüyen hazır çim üretimi sektöründe hizmet veriyoruz.

İzmir, hazır çim üretiminde Türkiye’nin önemli merkezlerinden biridir. İzmir’in Tire ilçesinde 400 bin metrekarelik alanda Bermuda Tifsport, Bermuda ara ekimli, dört mevsim ve paspalum türü hazır canlı çim üretimi yapıyoruz.

Çimsaş hazır çimleri, üretim merkezinden Türkiye’nin her noktasında toprakla buluşarak, yaşam alanlarını yeşillendiriyor.

CANLI HAZIR ÇİM TÜRLERİ

Doğru çim türüne karar vermek çok önemlidir. Hazır canlı çimin serileceği alandaki iklim koşulları önem sırasında en başta gelir. Ege ve Akdeniz gibi sıcak iklimin hakim olduğu yerlerde Bermuda hazır çimleri yoğun olarak kullanılırken, daha sert iklimlerde dört mevsim hazır çimleri tercih edilmelidir. Daha az bakım yapacağınız bir bahçe çimi türü arıyorsanız paspalum çimini seçebilirsiniz. Bahçeniz için en uygun hazır çim türüne karar verme noktasında Çimsaş yetkililerimize danışmanızı öneririz.

HAZIR RULO ÇİM FİYATLARI

Hazır çim fiyatlarında pek çok unsur etkindir. Hazır rulo çimin türü, ihtiyacın metrekare büyüklüğü, nakliye ve uygulama giderleri çim fiyatlarını etkilemektedir. Çimsaş hazır çim fiyatları için yetkililerimizle irtibata geçiniz. Ancak bu şekilde sağlıklı bir fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here