Canlı rulo çim, özel alanlarla titizlikle üretilen çimlerin belli ölçülerde kesilip, rulo haline getirilerek serileceği alana götürülmeye hazır hale getirilmesidir.

Canlı çim alan oluşturmak hem doğaya hem de insan sağlığına fayda sağlar. Rulo çimlerle yeşil bir alan oluşturmak istiyorsanız öncelikle hangi hazır canlı çimi seçeceğinize karar vermelisiniz. Çimin serileceği alandaki iklim koşulları ve bakıma ayırabileceğiniz zaman önemlidir tercih yaparken. Karar vermeden önce profesyonel bir fikir almanızda fayda var.

Rulo çim fiyatlarına gelecek olursak; burada fiyatı belirleyen pek çok etmen vardır. Hazır rulo çimin serileceği alandaki toprak miktarı yeterli mi, takviye yapmak gerekiyor mu, alanın durumu, temizlenmesi, tesviye yapılması gerekiyor mu gibi soruların yanıtlanması gerekir.

Nakliye masrafı da rulo çim fiyatlarında önemli bir belirleyicidir. Hazır canlı çimler kargo ile gönderilemez. Özel olarak kamyonlarla nakliyesi yapılır. Bu da rulo çim fiyatını artırır.

Kaç metrekare çime ihtiyacınız olduğu rulo çim fiyatlarında diğer bir belirleyicidir. Metrekare arttıkça hazır çim fiyatı da düşer. Hazır rulo çim fiyatlarıyla ilgili net bir bilgi istiyorsanız uzmanlarımızla görüşüp, ihtiyacınızın detayları hakkında bilgi vermeniz daha sağlıklı olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here